Laatste nieuws

AARDIGHEIDJE VOOR DE VRIJWILLIGERS VAN ONZE GEZELLEN VOETBAL

Zoals bekend  zijn we bij Onze Gezellen zuinig en trots op al onze vrijwilligers. Of je nu trainer, coach, leider of scheidsrechter bent, of je nu iets doet voor de sponsorcommissie, de...
Zoals bekend  zijn we bij Onze Gezellen zuinig en trots op al onze vrijwilligers. Of je nu trainer, coach, leider of scheidsrechter bent, of je nu iets doet voor de sponsorcommissie, de evenementencommissie of op een andere manier bijdraagt aan het optimaal functioneren van onze mooie vereniging, met iedereen zijn we blij. Ook dit jaar heeft het bestuur voor elke vrijwilliger weer een aardigheidje. Dat is vanaf komende zaterdag 8 December af te halen in de ruimte van het wedstrijdsecretariaat bij de buitenkleedkamers.  Vergeet het niet op te halen.