Voetballen bij OG: wijzigingen doorgeven voor 1 juni!
Geïnteresseerd in voetballen bij Onze Gezellen?Vanaf 4 jaar: GEITJES geboortejaar 2007-2008 (seizoen 2012-2013)Dat kan bij Onze Gezellen voor jongens en meisjes. Iedere zaterdagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur in het voetbalseizoen staan er diverse enthousiaste trainers klaar om kinderen vanaf 4 jaar op een speelse manier met de bal te leren omgaan. En dat natuurlijk niet alleen. Lekker rennen, leuke spelletjes doen, alles komt aan de orde met als afsluiting een onderling partijtje tussen deze zogeheten Geitjes. De "oudere" Geitjes kunnen deelnemen aan een mini competitie. Deze spelen op zaterdagmorgen hun wedstrijdjes en trainen op woensdagmiddag. Kortom plezier staat voorop!! Vanaf 6 jaar tot en met 10 jaar: F en E pupillen F pupil geboortejaar 2004-2005-2006 (seizoen 2012-2013) E pupil geboortejaar 2002-2003 (seizoen 2012-2013) Voor jongens en meisjes van 6 tot en met 10 jaar, de F’jes en E’tjes, is er op de woensdagmiddag tussen 14.00 en 16.30 uur trainen. Ook hier staan enthousiaste trainers klaar om op een professionele manier de kinderen balvaardig te maken. Tevens zullen zij de grondbeginselen van het voetbal als teamsport leren. De F’jes en E’tjes spelen officiële KNVB wedstrijden op de zaterdagochtend. Ook hier staat plezier voorop!!
Overige leeftijdscategorieën voor seizoen 2012-2013 D pupillen geboortejaar 2000-2001 C junioren geboortejaar 1998-1999 B junioren geboortejaar 1996-1997 A junioren geboortejaar 1994-1995 Senioren geboortejaar 1993 en ouder Onze Gezellen heeft een voetbalschoenen ruilbeurs. Kijk hier voor meer informatie. Voor meer informatie over het aanmelden bij OG Voor 4 t/m 10 jaar (Geitjes , E en F pupillen)
Carla Aardenburg
023 5393939
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Voor 11 jaar t/m 17 jaar (A,B,C Junioren en D pupillen) Joke Sewalt
023 5276257 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Senioren Marco Manciucca Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. |
Opzeggen, overschrijven en nieuwe ledenNieuwe ledenNieuwe leden kunnen zich via de site aanmelden. Nieuwe leden ontvangen o.a een aanmeldingsformulier. Indien een speler in de afgelopen 3 jaar lid is geweest van een andere voetbalvereniging zal er een overschrijving geregeld moeten worden bij de andere vereniging. Je ontvangt bij je oude vereniging je spelerspas en een leden mutatiekaart, welke wij weer nodig hebben om je overschrijving bij de KNVB te kunnen regelen. Voor het opvragen van een overschrijvingsformulier kun je contact opnemen met de OG ledenadministratie. Vragen over aanmeldingen/overschrijvingsformulier opvragen: Senioren: Marco Manciucca Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. A/B/C/D junioren: Joke Sewalt Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. E en F pupillen: Carla Aardenburg Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Overschrijvingen Indien je bij een andere vereniging gaat spelen, regel dan een overschrijvingsformulier bij de nieuwe vereniging. Kom je nieuw bij OG spelen, kijk dan hierboven bij het hoofdstuk nieuwe leden en het regelen van een overschrijvingsformulier. Vragen over overschrijvingen: Senioren: Marco Manciucca Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. A/B/C/D junioren: Joke Sewalt Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. E en F pupillen: Carla Aardenburg Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Stoppen Indien je stopt met voetballen meld dit dan zo spoedig mogelijk via de site. Wij kunnen dan alvast met je opzegging rekening houden bij de indeling van de teams voor het volgende seizoen. Regel een opzegging NIET met andere mensen binnen de vereniging want dan is de kans aanwezig dat het niet bij de ledenadministratie aankomt. Let op: als je te laat bent met opzeggen, ontvang je een nota voor het betalen van de door de KNVB berekende bondskosten en overige onkosten die al gemaakt zijn. Deze kosten bedragen € 30,- . Bij het niet betalen van deze kosten verlenen wij in de toekomst geen medewerking tot overschrijving. Opzeggen kan ALLEEN maar via de site. Adreswijzigingen Indien je van adres verandert, geef het dan door aan de ledenadministratie. Zij zullen ervoor zorg dragen dat het adres bij de KNVB wordt aangepast. Voor vragen/opmerkingen; ledenadministratie Senioren: Marco Manciucca Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. A/B/C/D junioren: Joke Sewalt 023 5276257 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Geitjes /E-F pupillen: Carla Aardenburg 023 5393939 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. |
